Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Proč nakupovat právě u nás?


Aktuální informace 

 • 08.05.2014Automobilová kamera Eltrinex CarHD 3
  Eltrinex CarHD 3Autokamera Eltrinex CarHD 3 je vybavena novým speciálním magnetickým držákem, který umožňuje zachovat malé a kompaktní rozměry. S kamerou Eltrinex CarHD 3 lze provádět záznam jízdy vozidla a předejít tak sporným situacím v případě nehody nebo kolize. Záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 je dostatečně kvalitní pro posouzení situace, rozpoznání značek a osob. Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.
 • 28.02.2014Novinka v nabídce - odolné pouzdro na PocketBook 622 / 624 / 626
  PocketBook 622 / 624 / 626 Guard ProVelmi úspěšná produktová řada ochranných pouzder Kindle Guard byla nyní rozšířena o další model, tentokrát specializovaný na čtečky značky PocketBook a to konkrétně ve verzi 622, 624 a 626. Pouzdro je k dispozici opět jak v levnější verzi vystužené ocelovou deskou, tak variantou pro náročnější, která je tvrzena speciální odlehčenou slitinou.
 • 27.11.2013Revoluční auto kamera (černá skříňka) Eltrinex LS400W
  Eltrinex LS400WKamera pro záznam jízdy automobilu ve velmi vysoké kvalitě s FullHD rozlišením a technologií WDR. Hlavní předností kamery je speciální magnetický držák umožňující snadné odpojení a zapojení kamery pohybem jedné ruky. Držák zároveň zajišťuje i přívod napájení pro kameru. Řeší se tak tradiční problém s nutností složitého odpojování kamery při opouštění vozidla (z důvodu krádeže). Dále kamera disponuje schopností zamykání záznamů, senzorem nárazu a záznamem ve smyčce.
 • 04.06.2013Nová generace outdoorové kamery Eltrinex Sport Cam II
  Eltrinex SportCam IISportovní kamera Eltrinex SportCam v nové verzi s označením II vychází z úspěšného modelu W-HD. Nabízí navíc zejména FullHD rozlišení (1080p), možnost záznamu se snímkováním až 60fps, laserový zaměřovač pro správné nastavení kamery a vibrační odezvu pro snadné zjištění aktuálního stavu kamery, bez nutnosti vizuální kontroly. Kamera se, stejně jako předchozí model, pyšní velmi kompaktními rozměry a odolnou konstrukcí s nízkou hmotností.
 • 25.02.2013Alternativa ke GoPro - kamera AEE MagiCam SD19 za skvělou cenu
  AEE MagiCam SD19Vzhledem k poměrně vysoké ceně oblíbeného modelu sportovní kamery GoPro zařazujeme do nabídky také alternativní řešení od renomovaného výrobce AEE. Kamera je postavena na velmi podobných technologiích a dosahuje výsledků shodných s kamerami GoPro 2. generace. Model AEE SD19 disponuje také odnímatelným LCD displejem, integrovaným laserem pro zaměření scény a dálkovým ovládáním. Záznam je k dispozici v rozlišení 1080p při 30fps, alternativně 720p při 60fps. S vodotěsným krytem lze kameru využít až v 60ti metrové hloubce.
 • 20.02.2013Nově v nabídce také stolní LED Lampy
  Eltrinex RAYLED-W1Rozšiřujeme sortiment o moderní stolní lampičky využívající technologii LED. Aktuálně jsou k dispozici lampičky Eltrinex RayLED v bílé a černé barvě. Mimo elegantního designu a vysoké úspory energie nabízí také možnost výběru ze 4 profilů teploty a intenzity světla: čtení, studium, relaxace, spánek. Dále je k dispozici možnost aktivace časovače pro automatické vypnutí světla za stanovenou dobu a pomocí vestavěného USB konektoru je možno snadno dobíjet např. mobilní telefon.

[novější informace][starší informace]

Nové zboží
Představení zboží
Přijímáme on-line
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...