Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Proč nakupovat právě u nás?


Aktuální informace 

 • 04.03.2016Nová čidla pro domácí alarm Eltrinex Keeper Pro
  Eltrinex Keeper Siren ExtRozšiřujeme nabídku čidel, pro zvýšení účinnosti domácího alarmu Eltrinex Keeper Pro.

  » Pohybové čidlo s PIR a ultrazvukovou detekcí
  » Čidlo detekující plyn
  » Externí siréna
  » Interní siréna
 • 05.01.2016Náramkový minidiktafon Eltrinex Mini (8 GB)
  Eltrinex Mini (8 GB)Diktafon Eltrinex Mini patří k nejmenším zvukovým záznamníkům na světě. Je určen k záznamu poznámek, rozhovorů a běžných každodenních situací. Díky provedení ve formě náramku a velmi malým rozměrům je možno mít jej vždy u sebe a provádět neomezený záznam po dobu celého dne.
 • 23.12.2015Nákupy na Vánoce 2015
  Nákupy na Vánoce 2015Vyzvednutí zboží před Vánoci 2015 je možno i dne 24.12. do 14 hodin. Prosíme však předem o telefonické avizo (viz kontakty). Současně bychom rádi poděkovali všem našim zákazníkům za přízeň v uplynulém roce, popřáli klidné Vánoční svátky a hodně klidu v novém roce.
 • 03.09.2015Sportovní outdoorová kamera Eltrinex SportCam T86+
  Eltrinex SportCam T86+Sportovní kamera Eltrinex SportCam T86+, s českým menu, je nástupcem úspěšných předchozích modelů SportCam. Kamera zaznamenává video ve FullHD rozlišení (1920x1080p) při 60 sn/s nebo 1280 x 720P při 120 sn/s. Díky zvýšené snímkové frekvenci 60 a 120 sn/s jsou i rychlé pohyby zaznamenány plynule. Díky své konstrukci a vodotěsnému obalu je kamera vhodná i pro outdoorové využití. Dálkové ovládání umožňuje kameru ovládat na dálku a po připojení přes WIFI lze záznam nejen ovládat, ale i sledovat. Snadné uchycení díky široké škále držáků. Široká škála možností konfigurace.
 • 03.09.2015Domácí bezdrátový alarm Eltrinex Keeper Pro
  Eltrinex Keeper ProZabezpečovací GSM systém Eltrinex Keeper je určen pro ostrahu domů, bytů, kanceláří a pod. Montáž a nastavení systému je velmi jednoduché, a zvládne jej i méně zkušený uživatel (připraveny jsou i videonávody). Bezdrátová čidla nevyžadují žádnou instalaci kabelů. Jednoduché odkódování alarmu přiložením RFID čipem nebo PINem na číselné klávesnici. Možnost připojení až 50 čidel, například PIR čidla pro detekci pohybu, magnetická čidla otevření dveří/oken, detekce kouře, plynu, rozbití oken a pod. Ovládání alarmu pomocí SMS, klíčenky nebo mobilní aplikace. Varování na 3 čísla pomocí SMS a 5 čísel voláním.
 • 11.03.2015Autokamera s inteligentním pomocníkem řidiče - Eltrinex CarHD LDWS
  Eltrinex CarHD LDWSAutokamera Eltrinex CarHD LDWS kombinuje rychloupínací magnetický držák s novými inteligentními funkcemi detekce jízdních pruhů a detekce vozidel. Vysoká kvalita záznamu FULHD 2560x1080 je díky funkci novému snímači zajištěna i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.

[novější informace][starší informace]

Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...