Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Eltrinex RAYLED-W1

Eltrinex RAYLED-W1
K dodání
Zboží k dodání do 5 dnů
Stolní lampa Eltrinex RayLED s úspornými LED diodami v moderním designovém provedení umožňuje nejen volbu 5 profilů světla, ale i jejich dodatečné nastavení. K dalším funkcím patří časované vypnutí lampy nebo USB nabíječka.

  • 4 Volitelné profily světla
  • Změna intenzity osvětlení
  • Funkce USB nabíječky
  • Automatické vypnutí
Cena: 1 990,- Kč vč. DPH
Sledovat cenuKOUPIT


Stolní lampa Eltrinex RayLED je vybavena energeticky úspornými LED diodami, díky jejichž plošnému rozmístění lze rovnoměrněji směrovat osvětlení bez oslnění. Vlastní vyhotovení lampy je ve dvou minimalistických verzích - v černé a černobílé.

Svit lampy je možné regulovat v pěti světelných profilech. Každý profil má odlišný tón světla, přizpůsobený pro konkrétní činnost (například slabé nevýrazné světlo v profilu noční lampičky a pod.) každý profil lze regulovat v několika stupních intenzity, a tím si ještě více přizpůsobit svit lampy svým požadavkům.

Mimo vlastní funkce osvětlení má LED lampa Eltrinex RayLED USB port pro nabíjení dalších zařízení - MP3 přehrávačů, telefonů, atp. Velmi užitečnou funkcí je také časované vypnutí, které umožňuje lampu automaticky uspat po hodině provozu.

Obsah balení: LED lampa Eltrinex RayLED, stojan lampy, 230V adaptér, manuál.


nahoru Návrat nahoru

Podobné zboží
Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...