Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Eltrinex LS700 GPS

Eltrinex LS700 GPS
Není skladem
V tuto chvíli nedostupné
Kamera nejvyšší třídy značky Eltrinex, model LS700 GPS, v sobě spojuje všechny osvědčené funkce svých předchůdců a tentokrát přichází jako první i s revoluční novinkou - připojení druhé zadní autokamery skrz magnetický rychloupínací držák s napájením. Samozřejmostí je GPS, detekce jízdních pruhů, polarizační filtr a nově také hlášení dopravních značek s omezením rychlosti, varování před kolizí, hlášení světel semaforů apod.

  • Možnost připojení zadní kamery přes přísavný držák
  • Rychloupínací magnetický držák s napájením
  • Hlášení dopravních značek s omezením rychlosti
  • Hlídání kolize vozidel
  • Detekce jízdních pruhů
  • Rozlišen videa 4K
  • Polarizační filtr
  • Integrovaná GPS
Cena: 4 990,- Kč vč. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovat cenuKOUPIT


Autokamera Eltrinex LS700 GPS je vybavena přísavným rychloupínacím magnetickým držákem s napájením, navazujícím na model LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Držák disponuje napájením, odpadá tedy nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí jen lehce zacvaknout do držáku, čímž automaticky dojde k aktivaci napájení a zahájení záznamu. Po odpojení kamery z držáku dojde k ukončení záznamu a vypnutí kamery.

Nově autokamera umožňuje připojení i zadní kamery. Autokamera Eltrinex LS700, jako první kamera na trhu, využívá komfortní řešení, kdy není nutné vždy po zapojení kamery do držáku zapojit také kabel zadní kamery, ale konektor pro připojení zadní kamery je integrován do přísavného držáku. Zadní kamera je tedy trvale připojena do systému autokamery a uživatel pouze autokameru zapojí do přísavného držáku. Tím se automaticky připojí jak napájení autokamery, tak i zadní kamera.

Dalším revolučním krokem je doplnění magnetického držáku kamery o mechanický zámek, takže není možné, aby se kamera z držáku uvolnila ani při nárazu nebo otřesech. Mechanický zámek je uzpůsoben tak, že k jeho uvolnění dojde automaticky poté, co uživatel uchopí kameru, aby ji z držáku vyjmul.

Autokamera LS700 GPS je vybavena technologií ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), která je navržena tak, aby zvýšila bezpečnost a komfort při řízení tím, že poskytuje včasné varování před možnými nebezpečími na silnici či omezení následků lidských chyb. S technologií ADAS se cesta stává bezpečnější a pohodlnější.

Detekce značení s nejvyšší povolenou rychlostí umožňuje kameře rozpoznávání dopravních značek a poskytuje Vám informaci o rychlostním limitu na silnici, po které Vaše vozidlo jede a následně Vás dokáže upozornit na její dodržování.

Pokud je v zorném poli autokamery detekován semafor se signál „Volno“ (zelené světlo“), kamera Vám tuto skutečnost zahlásí. Tato funkce eliminuje nepříjemné momenty (okamžiky) zbytečného zdržení na semaforech. Jakmile se v zorném poli autokamery rozsvítí zelená signalizace, kamera Vás okamžitě upozorní.

Detekce jízdních pruhů Vás upozorní ve chvíli, kdy Vaše vozidlo nechtěně opustí jízdní pruh, což Vám pomůže udržet správný směr a zabránit nehodám. Detekce vozidla před Vámi – kamera sleduje vozidla před Vámi a hlídá bezpečnou vzdálenost. Pokud bude vzdálenost příliš malá, kamera Vás upozorní na dodržování bezpečného odstupu.

STOP&GO- kamera upozorní na rozjetí vozidla před Vámi například v případě, kdy stojíte na semaforu nebo v koloně.

Obsah balení: Autokamera LS700 GPS, přísavný držák, 12-24V adaptér s napájecím kabelem, polarizační filtr, čtečka paměťových karet, úchyty kabelu na sklo, manuál.


nahoru Návrat nahoru

Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...