Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Proč nakupovat právě u nás?


Aktuální informace 

 • 20.02.2013Nově v nabídce také stolní LED Lampy
  Eltrinex RAYLED-W1Rozšiřujeme sortiment o moderní stolní lampičky využívající technologii LED. Aktuálně jsou k dispozici lampičky Eltrinex RayLED v bílé a černé barvě. Mimo elegantního designu a vysoké úspory energie nabízí také možnost výběru ze 4 profilů teploty a intenzity světla: čtení, studium, relaxace, spánek. Dále je k dispozici možnost aktivace časovače pro automatické vypnutí světla za stanovenou dobu a pomocí vestavěného USB konektoru je možno snadno dobíjet např. mobilní telefon.
 • 12.12.2012Obdrželi jsme prestižní certifikát Garance nákupu Heureka.cz
  Obdrželi jsme prestižní certifikát Garance nákupu Heureka.czNa základě dlouhodobé spokojenosti našich zákazníků nám bylo uděleno nejvyšší možné ocenění od nákupního rádce Heureka.cz. Jedná se o tzv. certifikát Garance nákupu. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti a přízně, kterou jste nám v průběhu předchozích let projevovali.
 • 05.12.2012Nové generace bezpečnostních pouzder Kindle Guard - ušetří až 2000,- Kč
  Amazon Kindle Paperwhite GuardČtečky elektronických knih Amazon Kindle se staly za krátkou dobu své existence absolutní jedničkou na světovém trhu. Trpí však zásadním nedostatkem - velmi křehkým displejem, k jehož prasknutí dochází poměrně často. Cena nového displeje se pak pohybuje kolem 2000,- Kč. Velmi bezpečnou prevencí před tímto rizikem jsou pouzdra řady Kindle Guard s dlouholetou tradicí již od modelu Kindle 3 Keyboard. Nyní nově zařazujeme do nabídky také ve verzích pro modely Amazon Kindle 5 a Paperwhite.
 • 07.11.2012Nový speciální držák pro autokameru - Eltrinex CamHolder
  Eltrinex CamHolderRozšiřujeme nabídku o aktivní držák pro autokameru (v tuto chvíli optimalizován pro Eltrinex CarHD). CamHolder zajišťuje extrémně snadnou manipulaci s kamerou při zapojování a odpojování v autě. Zároveň automaticky provede zapnutí kamery a aktivaci záznamu (po připojení) a naopak uložení záznamu a vypnutí kamery (po odpojení). Díky jednoduché manipulaci slouží i jako prevence před vloupáním, ke kterému může dojít, je-li kamera ponechána v autě viditelně na předním skle.
 • 20.09.2012Zaznamenejte si hovor z libovolného telefonu pomocí Eltrinex mEar
  Eltrinex mEarPomocí speciálního polootevřeného mikrofonu Eltrinex mEar si můžete snadno zaznamenat libovolný telefonní hovor - ať už z mobilního telefonu, smartphonu nebo pevné linky. Mikrofon ve tvaru tzv. in-ear sluchátka se vkládá přímo do ucha a zaznamenává jak zvuk z reproduktoru telefonu, tak hlas uživatele (tedy obě strany probíhajícího hovoru). Výstup zvuku řešen formou klasického 3,5" jacku který lze zapojit do libovolného záznamového zařízení (například diktafonu, notebooku atp.).
 • 13.08.2012K diktafonu Eltrinex V12Pro (12GB) nyní nově zdarma cestovní stativ.
  K diktafonu <a href="http://www.empei.cz/details.php?zb=230">Eltrinex V12Pro (12GB)</a> nyní nově zdarma <a href="http://www.empei.cz/details.php?zb=256">cestovní stativ</a>.V reakci na přání uživatelů došlo k rozšíření příslušenství profesionálního diktafonu Eltrinex V12Pro (12GB) v klasické verzi i ve verzi pro nevidomé. Novou součástí příslušenství je malý cestovní stativ vhodný pro situace, kdy je třeba pořídit statický záznam v terénu, nebo přesněji nastavit směrování záznamu v prostoru. Stativ disponuje standardním šroubem pro upevnění a je možno jej upevnit např. na klíče.

[novější informace][starší informace]

Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...