Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Eltrinex SportCam II

Eltrinex SportCam II
Nedostupne
Dlouhodobě nedostupné
Sportovní kamera Eltrinex SportCam II je nástupcem úspěšného modelu SportCam W-HD. Kamera zaznamenává video ve FullHD rozlišení (1920x1080p) při 30 sn/s nebo 1280 x 720P při 60 sn/s. Díky své kovové konstrukci je kamera vhodná i pro outdoorové využití. Laserový indikátor pro přesné nasměrování, vibrační odezva. Snadné uchycení díky široké škále držáků. Široká škála možností konfigurace.

  • Široký úhel záběru: 135°
  • Laser pro správné zaměření
  • Vysoce kvalitní záznam ve FullHD rozlišení
  • Vibrační odezva
  • Snadná aktivace záznamu
  • Bohaté příslušenství
  • Záznam data a času v záznamu
  • Transportní pouzdro
Cena: 2 490,- Kč vč. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovat cenuKOUPIT

Doporučené příslušenství: (možno přidat k Vašemu nákupu)
 
micro SD micro SD 8GB Team
micro SD micro SD 8GB Team
Paměťová karta TEAM micro SD 8 GB.
Cena: 215,- KčPřidat k nákupu

Ukázkové video záznamu z kamery

Test odolnosti kamery

Video v pohybu

Kamera Eltrinex SportCam II je určena zejména pro záznam sportovních aktivit a zážitků. Díky vysokému rozlišení videa a úhlu záběru Vám neunikne žádný detail. Rozlišení videa 1920 x 1080p je reálné rozlišení snímacího chipu, nejedná se o softwarové dopočítání videa. Kompaktní provedení kamery zajistí pohodlný záznam nerušený hmotností nebo rozměry kamery. Záznam je ukládán na microSD kartu, podporovány jsou paměťové karty až 32 GB, doporučena je Class 4 a vyšší.

Outdoorové využití

Pro běžné outdorové aktivity jsou s kamerkou dodávány samolepící držáky jak na povrch rovný, tak na povrch oblý (např. helma) a držák na řidítka motorky nebo jízdního kola. Provedení kamery je voděodolné, díky tomu je snížena možnost poškození při zásahu vody nebo vlhkosti oproti běžně dostupným kamerám.

Ovládání

Ovládání kamery je uzpůsobeno outdorovému využití. Aktivace i ukončení záznamu je provedena stiskem jediného tlačítka. Přenos dat z kamery do počítače se provádí pomocí USB kabelu, který zařízení zároveň nabíjí. Kamera podporuje funkci Mass storage, není tedy třeba instalovat žádné ovladače a po připojení k počítači se zobrazí jako nový disk. Kamera umožňuje i konfiguraci nastavení voleb a to buď přímo v kameře po připojení k PC nebo přes on-line formulář. Dále je možno nastavit citlivost mikrofonu, zobrazení data a času, ostrost obrazu, otočení o 180° a pod.

Indikace provozu

Aktivace záznamu je signalizována vibracemi i laserovou signalizací (lze vypnout), signalizováno je i vypnutí, případně slabá baterie nebo plná paměťová karta. Tím lze předejít situaci, kdy kamera ukončí činnost a část záznamu by mohla scházet.

Obsah balení

Eltrinex SportCam II, 1 x USB kabel, 2 x kryt (jeden nasazen na kameře), 1 x manuál, 1 x úchyt na kolo, 2 x objímka na uchycení kamery, 2 x samolepící úchyt, 1 x 230V adaptér, 4 x gumové těsnění, 1 x gumové pásky, 1x poutko, 2 x samolepka, Ochranné pouzdro SportCam Protector

Nastavení

Pro nastavení kamery (expozice, vyvážení bílé, kontrast, saturace, ostrost, kvalita, hlasitost audia, zobrazení data a času v záznamu, aktivace laserového zaměřovače, rotace obrazu), doporučujeme využít speciální KONFIGURÁTOR


nahoru Návrat nahoru

Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...