Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Amazon Kindle Touch Guard Pro

Amazon Kindle Touch Guard Pro
K dodání
Zboží k dodání do 14 dnů
Odolné ochranné pouzdro na čtečku elektronických knih Amazon Kindle Touch. Přední deska vytvrzená speciální odlehčenou slitinou vysoké tvrdosti. Zajišťuje tak nadstandardní ochranu citlivého displeje čtečky.

  Cena: 790,- Kč vč. DPH
  Sledovat cenuKOUPIT


  Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Touch disponuje displejem typu e-paper (elektronický papír), který je tvořen tenkou vrstvou skla potaženou aktivní fólií, na které se zobrazuje text. Displej je proto velmi křehký a je vhodné věnovat jeho ochraně zvýšenou pozornost - zejména při přenášení čtečky z místa na místo.

  Hledáte pouzdro Kindle Guard pro jiný druh čtečky? Máme k dispozici také pouzdra pro:

  Za účelem ochrany citlivého displeje bylo vyvinuto speciální odolné pouzdro Kindle Touch Guard Pro, disponující tvrzenou přední deskou s využitím speciální odlehčené slitiny vysoké tvrdosti. Toto bezpečnostní řešení výrazně minimalizuje riziko poškození čtecí plochy. Pouzdra tvrzená papírovým kartonem nebo umělou hmotou nezajišťují dostatečnou bezpečnost pro transport čtečky v batohu, aktovce, kabelce atp.

  Na ilustrační fotografii se nachází čtečka Kindle Touch v pouzdře Amazon Kindle Touch Guard Pro pod působením závaží umístěného přímo v místě displeje. Oprava poškozeného displeje je v současné době řešitelná pouze jeho výměnnou, což je velmi nákladná operace (displej tvoří většinu ceny celé čtečky).

  Pro více informací o produktové řadě Kindle Guard doporučujeme navštívit web specializující se na pouzdra pro Amazon Kindle.


  Srovnání klasického pouzdra a Kindle Guard (pod zátěží 2 kg):
  Srovnání klasického pouzdra a Kindle Guard

  nahoru Návrat nahoru

  Podobné zboží
  Nové zboží
  Představení zboží
  Náš tip

  Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
  ...