Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Eltrinex V4Pro (4 GB)

Eltrinex V4Pro (4 GB)
Není skladem
V tuto chvíli nedostupné
Profesionální digitální diktafon se záznamem do formátu WAV. Paměť diktafonu o kapacitě 4 GB pojme až 588 hodin kvalitního záznamu, který lze ukládat do vybraných složek. Diktafon obsahuje i řadu doplňkových funkcí, možnost nastavení citlivosti mikrofonu, nahrávání z externích zdrojů přes line-in vstup apod. Kvalitní poslech záznamu zajišťuje výkonný reproduktor.

  • Vysoká kvalita záznamu a reprodukce.
  • Paměť 4 GB (588 hodin záznamu).
  • Přímý záznam do WAV.
  • Přehrávání MP3 a WMA.
  • Nastavení citlivosti mikrofonu.
  • Funkce VOR.
  • Dlouhá výdrž na baterie.
  • Jednoduchá obsluha.
Cena: 1 990,- Kč vč. DPH
Sledovat cenuKOUPIT

Doporučené příslušenství: (možno přidat k Vašemu nákupu)
 
Eltrinex mEar
Eltrinex mEar
Externí mikrofon pro záznam telefonních hovorů. Mikrofon umožňuje provádět komfortní záznam z libovolného telefonního přístroje a lze jej připojit ke všem diktafonům se vstupem jack 3,5.
Cena: 390,- KčPřidat k nákupu

» Recenze na serveru Instrumento.cz
» Uživatelské recenze na serveru Heureka.cz

Digitální diktafon Eltrinex V4Pro se řadí mezi profesionální digitální diktafony disponující vysokou kvalitou záznamu přímo do formátu WAV. Zvukový záznam je tak možno snadno přehrát na libovolném PC, či archivovat bez nutnosti instalace dalšího software a převodu do kompatibilních formátů. Ani pro připojení k počítači diktafon Eltrinex V4Pro nevyžaduje instalaci žádného software - diktafon podporuje funkci Mass Storage a proto se po připojení k PC hlásí jako nový disk. Záznamy lze tedy zkopírovat jako z klasického flash disku. Do diktafonu lze také nahrávat libovolná data a tedy využít jej i jako flash paměť.

Mimo funkce diktafonu umožňuje Eltrinex V4Pro přehrávat hudební soubory MP3 a WMA, a to jak na sluchátka tak i přes vestavěný reproduktor. Vlastní zvukový projev lze korigovat s využitím přednastavených ekvalizérů. Přehledný segmentový display zobrazuje všechny potřebné informace o záznamu, stavu baterie a nastavení diktafonu.

Záznam zvuku lze pořídit stereofoním mikrofonem nebo z jiného zařízení (line-in). V případě mikrofonu lze nastavit 2 úrovně citlivosti. Dostupná je i funkce VOR, která umožňuje automaticky aktivovat záznam jen ve chvíli, kdy je detekován zvukový signál. V průběhu záznamu lze přes připojená sluchátka odposlouchávat záznam, a ověřit si, zda diktafon zaznamenává zvuk v dostatečné kvalitě.

Možnosti volby kvality záznamu (WAV):
Stereo SHQ 183 kbps / 16 KHz (stereo)
Stereo HQ 92 kbps / 16 KHz (stereo)
Mono SP 23 kbps / 8 KHz (mono)

Napájení diktafonu pak probíhá pomocí dvou AAA baterií, které zajišťují nadstandardní délku výdrže. Záznamy lze dělit do 3 přednastavených složek A,B,C. Do každé složky je možno uložit 99 záznamů.

Příslušenství: Diktafon Eltrinex V4Pro , sluchátka, USB kabel, externí stereo mikrofon, externí mono mikrofon, redukce pro odposlech z tel. linky, line-in kabel, manuál.


nahoru Návrat nahoru

Podobné zboží
Nové zboží
Představení zboží
Náš tip

Partneři: Elektronika | Diktafony | Nahlížení do KN
...