Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Proč nakupovat právě u nás?


Aktuální informace 

 • 03.09.2015Domácí bezdrátový alarm Eltrinex Keeper Pro
  Eltrinex Keeper ProZabezpečovací GSM systém Eltrinex Keeper je určen pro ostrahu domů, bytů, kanceláří a pod. Montáž a nastavení systému je velmi jednoduché, a zvládne jej i méně zkušený uživatel (připraveny jsou i videonávody). Bezdrátová čidla nevyžadují žádnou instalaci kabelů. Jednoduché odkódování alarmu přiložením RFID čipem nebo PINem na číselné klávesnici. Možnost připojení až 50 čidel, například PIR čidla pro detekci pohybu, magnetická čidla otevření dveří/oken, detekce kouře, plynu, rozbití oken a pod. Ovládání alarmu pomocí SMS, klíčenky nebo mobilní aplikace. Varování na 3 čísla pomocí SMS a 5 čísel voláním.
 • 11.03.2015Autokamera s inteligentním pomocníkem řidiče - Eltrinex CarHD LDWS
  Eltrinex CarHD LDWSAutokamera Eltrinex CarHD LDWS kombinuje rychloupínací magnetický držák s novými inteligentními funkcemi detekce jízdních pruhů a detekce vozidel. Vysoká kvalita záznamu FULHD 2560x1080 je díky funkci novému snímači zajištěna i za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.
 • 22.10.2014Nová automobilová kamera Eltrinex CarHD 4 GPS
  Nová automobilová kamera <a href="details.php?zb=319">Eltrinex CarHD 4 GPS</a>V reakci na náročné požadavky uživatelů přidáváme do nabídky novou autokameru Eltrinex CarHD 4 GPS. Tento model v sobě spojuje všechny důležité vlastnosti pro zařízení tohoto druhu. Magnetický držák s napájením pro velmi snadnou a rychlou manipulaci (zapojení a odpojení při opuštění vozidla), dále GPS modul s externím umístěním pro kvalitní napojení na družice a přesný záznam trasy. Kamera dále nabízí velmi kvalitní noční záznam, české menu a mnoho dalších funkcí.
 • 08.05.2014Automobilová kamera Eltrinex CarHD 3
  Eltrinex CarHD 3Autokamera Eltrinex CarHD 3 je vybavena novým speciálním magnetickým držákem, který umožňuje zachovat malé a kompaktní rozměry. S kamerou Eltrinex CarHD 3 lze provádět záznam jízdy vozidla a předejít tak sporným situacím v případě nehody nebo kolize. Záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 je dostatečně kvalitní pro posouzení situace, rozpoznání značek a osob. Držák s magnetickým úchytem umožňuje velmi jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou.
 • 28.02.2014Novinka v nabídce - odolné pouzdro na PocketBook 622 / 624 / 626
  PocketBook 622 / 624 / 626 Guard ProVelmi úspěšná produktová řada ochranných pouzder Kindle Guard byla nyní rozšířena o další model, tentokrát specializovaný na čtečky značky PocketBook a to konkrétně ve verzi 622, 624 a 626. Pouzdro je k dispozici opět jak v levnější verzi vystužené ocelovou deskou, tak variantou pro náročnější, která je tvrzena speciální odlehčenou slitinou.
 • 27.11.2013Revoluční auto kamera (černá skříňka) Eltrinex LS400W
  Eltrinex LS400WKamera pro záznam jízdy automobilu ve velmi vysoké kvalitě s FullHD rozlišením a technologií WDR. Hlavní předností kamery je speciální magnetický držák umožňující snadné odpojení a zapojení kamery pohybem jedné ruky. Držák zároveň zajišťuje i přívod napájení pro kameru. Řeší se tak tradiční problém s nutností složitého odpojování kamery při opouštění vozidla (z důvodu krádeže). Dále kamera disponuje schopností zamykání záznamů, senzorem nárazu a záznamem ve smyčce.

[novější informace][starší informace]

Nové zboží
Představení zboží
Přijímáme on-line
Náš tip

Partneři: Dualphone | Elektronika | Diktafony | Skype | Mobilní telefony
...