Kategorie zboží
Akční nabídky
Certifikáty

Eltrinex LS400W

Eltrinex LS400W
Není skladem
V tuto chvíli nedostupné
Autokamera Eltrinex LS400W s revolučním přísavným držákem, kombinujícím magnetický úchyt s napájením. Vysoce kvalitní záznam videa v rozlišení 1920 x 1080 s technologií WDR umožňuje výbornou rozpoznatelnost značek i osob pro nesporné posouzení dopravní situace.

  • Přísavný držák s napájením
  • Záznam v rozlišení FULL HD 1080p
  • Technologie záznamu WDR
  • Záznam ve smyčce
  • Zamykání záznamů
  • Senzor nárazu
Cena: 4 590,- Kč vč. DPH
POŠTOVNÉ ZDARMA
Sledovat cenuKOUPIT


Kamera je vítězem srovnávacího testu prestižní asistenční služby UAMK.
TEST K NAHLÉDNUTÍ ZDE »

Autokamera Eltrinex LS400W je vybavena nově vyvinutým magnetickým držákem, který vychází z osvědčeného držáku předchozího modelu kamer Eltrinex CarHD II. Nově je držák vybaven i napájením, odpadá tak nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí jen zasunout do držáku, automaticky dojde k aktivaci napájení a zahájení záznamu, po odpojení kamery z držáku dojde k ukončení záznamu a vypnutím kamery.

Denní záznam:

Noční záznam:

Díky technologii záznamu obrazu WDR a nově přepracované optice došlo k zvýšení kvality obrazu a ostrosti zaznamenávaného videa v rozlišení 1920 x 1080. Čitelnost dopravních značek a přehlednost dopravní situace umožňuje snadno posoudit zavinění dopravní nehody či jiného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavena i funkcí "nočního vidění", zvyšuje tak kvalitu obrazu v případech s nízkou hladinou světla, aby bylo dosaženo co nejvyšší možné kvality záznamu (např. šero, průjezd tunelem a pod). Samozřejmostí je i záznam zvuku. Kamera podporuje paměťové karty o kapacitě až 64GB (pouze FAT32).

Rozlišení videa:
1920x1080@30 sn/s
1280x720@30sn/s
1280x720@60sn/s
848x480@30sn/s
640x480@30sn/s

Kamera Eltrinex LS400W má také řadu doplňkových funkcí. Kamera je schopna do videa ukládat datum a čas, a to jak přímo do videa, tak i do názvu uloženého souboru, to snadno umožňuje videa archivovat a vyhledávat. Záznam videa probíhá ve smyčce, proto jsou starší záznamy přemazávány novějšími, není se třeba starat o zaplnění karty a videa mazat. Důležité video je však možno stiskem jednoho tlačítka proti přepisu zamknout, toto video pak již nebude cyklicky přepisováno. Aktivovat lze i funkci detekce otřesů, pak je video automaticky zamykáno vždy když dojde k detekci otřesu nebo nárazu.

Obsah balení: Kamera do automobilu Eltrinex LS400W, magnetický držák s přísavkou na okno, nabíječka do auta s miniUSB konektorem, HDMI kabel s miniHDMI konektorem, manuál.


nahoru Návrat nahoru

Nové zboží
Představení zboží
Přijímáme on-line
Náš tip

Partneři: Dualphone | Elektronika | Diktafony | Skype | Mobilní telefony
...